Productomschrijving
Krijthanden. Zweet loopt over je voorhoofd. Het gerommel van je dumbbells gedragen als een echo in de sportschool. Ben je klaar voor nog een REP? Absoluut ja in deze klassieke Ragtop! De nieuwe NEBBIA Ragtop met een hoodie is de belichaming van je begin .
Onthoud waarom je begonnen bent.
Motiveer jezelf met de erfenis van Mr Olympia. Van het katoenen materiaal tot de prints – elk detail herinnert je aan de tijd dat je met bewondering keek naar de zwart-witposters van grote helden als Frank Zane en Dave Draper. Deze Ragtop is ontworpen in de retrostijl van klassieke bodybuilding.
De mouwen vallen iets over de schouders – ze zijn dubbel en zonder zoom, wat zorgt voor een opvallend onafgewerkt ontwerp. De hoodie heeft twee lagen en een ingenaaide veter. Dankzij het voorvak heb je tijdens de training altijd je waardevolle spullen bij je.
Details
- Retro print met een verwijzing naar de gouden eeuw van bodybuilding
- Dubbele mouwen met onafgewerkt ontwerp
- Mr Olympia-logo op de achterkant
- Ademend en zacht materiaal
- Extra flexibiliteit dankzij een klein % elastaan
- Geheime applique “Onthoud waarom je bent begonnen
Materiaal: 96% katoen en 4% polyamide
Zorg voor je kleding en je planeet
- Wassen op maximale temperatuur 40°C met kleding van dezelfde kleur, niet in water laten liggen
- Strijken op de maximale temperatuur 110°C zonder stoomNiet in de droger doen
- Gebruik geen wasverzachter
- Recycle of cadeau als het niet meer nodig is.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.